Elektryk - Automatyk

Stalowa Wola

Zadania:

  • kontrola urządzeń i instalacji elektrycznych, gazowych, sprężonego powietrza, podciśnieniowych oraz wody lodowej wg ustalonych procedur
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dozór i eksploatacja urządzeń i instalacji elektrycznych i energetycznych
  • dokonywanie czynności ruchowych w rozdzielniach elektrycznych
  • wykonywanie dokumentacji zmian w instalacjach elektrycznych
  • analiza i poszukiwanie możliwości poprawy pracy maszyn na linii produkcyjnej
  • programowanie sterowników PLC
  • optymalizacja pracy linii produkcyjnej – Line Control
  • realizowanie nowych rozwiązań technicznych w celu podnoszenia sprawności i wydajności pracy linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • znajomość sterowników Allen-Bradley i/lub Siemens Simatic S7
  • znajomość przemysłowych układów automatyki opartych o falowniki i sieci.

Oferujemy:

  • ciekawą i ambitną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne
  • kartę Multisport