Kontroler jakości

Stalowa Wola

Zadania:

  • ocena wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań,
  • monitorowanie jakości produktu na linii technologicznej na poszczególnych etapach produkcji,
  • nadzorowanie jakości produktu przy zmianie litografii,
  • obsługa i kalibracja sprzętu pomiarowego,
  • wykonywanie testów specjalistycznych (np. test ścieralności, mobilności),
  • współpraca z zespołem linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w 5-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany, weekendy),
  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),
  • doświadczenie w obszarze produkcyjnym i/lub kontroli procesu,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • skrupulatność i dokładność,
  • zaangażowanie i wysoki poziom motywacji wewnętrznej,
  • asertywność i umiejętność bronienia własnego zdania,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych.

Oferujemy:

  • konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia,
  • umowę o pracę,
  • dofinansowanie z ZFŚS.